Providing you the best range of stainless steel elevator cabin with effective & timely delivery.
₹ 550000 / Unit Get Latest Price
| Max Persons | 5 Persons |
| Brand | Mercer |
| Maximum Load | 550 kg |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Phase Type | Three Phase |
| Voltage | 415 V |
| Maximum Speed | 2 m/s |
| Country of Origin | Made in India |
N P Singh (CEO)
Mercer Elevator
Uper Ground Floor, Plot No-3/1, Main Road, Pandav Nagar
New Delhi - 110092, Delhi, India